Archiwa kategorii: Aktualności

Aktualności CKZiU

Dzień Praktyki Zawodowej – Zakończenie Projektu Praktyk Zawodowych w Dublinie

27 czerwca 2019 r. odbyło się uroczyste zakończenie i podsumowanie projektu ”Staż w zagranicznym przedsiębiorstwie szansą na podniesienie kompetencji zawodowych” nr 2018-1-PL.01-KA102-048541. Uroczystość miała miejsce w Auli CKU z udziałem zaproszonych gości, nauczycieli i pracowników CKU oraz uczestników praktyk zawodowych w Dublinie w Irlandii.

Pani Dyrektor CKU Krystyna Łabędzka podsumowała projekt. Koordynator projektu Pani Wioletta Perzanowska zaprezentowała przebieg praktyk zawodowych w Dublinie. Uczestnicy praktyk otrzymali Certyfikaty poświadczające odbycie stażu w Dublinie wydane przez CKU, a potwierdzone przez ADC College w Dublinie.

Słuchacze przygotowali film i prezentacje multimedialne pt. „Moja praktyka zawodowa w Londynie”, które przedstawiono zaproszonym gościom w miłej atmosferze dzięki przekąskom i deserom, przygotowanym przez CKU oraz uczestników według przepisów kuchni irlandzkiej.

Targi Pracy i Przedsiębiorczości „Majówka z pracą”

Prezydent Miasta Krakowa Jacek Majchrowski oraz Dyrektor Grodzkiego Urzędu Pracy w Krakowie serdecznie zapraszają wszystkich mieszkańców Krakowa i okolic na Targi Pracy i Przedsiębiorczości „Majówka z pracą”, które odbędą się 29 maja 2019 r. (środa) w godz. 10.00 – 14.00 w TAURON Arenie Kraków, ul. Stanisława Lema 7.

Czytaj dalej Targi Pracy i Przedsiębiorczości „Majówka z pracą”

Dzień otwarty w CKU 2019

Centrum Kształcenia Ustawicznego im. Jana Matejki w Krakowie zaprasza na Dzień Otwarty, który odbędzie się w sobotę 18.05.2019 r. w godz. 10.00-14.00 na os. Szkolnym 21.

W programie Dnia Otwartego CKU znajdziecie Państwo szczegółowe przedstawienie oferty edukacyjnej i działalności Centrum Kształcenia Ustawicznego w Krakowie, zajęcia otwarte, degustację ciast oraz inne atrakcje.

Serdecznie zapraszamy

Szczegółowy program Dnia Otwartego

TERMINY EGZAMINU POTWIERDZAJĄCEGO KWALIFIKACJE W ZAWODZIE W SESJI STYCZEŃ 2019 R.

Terminy egzaminów potwierdzających kwalifikacje zawodowe w CKU dla poszczególnych zawodów można sprawdzić tutaj.

Na egzamin proszę zgłosić się co najmniej pół godziny przed rozpoczęciem z dowodem osobistym i czarnym długopisem (piórem).

Odbiór wyników egzaminu zawodowego 22 marca 2019 r.
(do odbioru w sekretariacie uczniowskim).