Przebieg praktyk zawodowych
w Londynie 2018 r.

W dniach od 11.02.2018 r. do 24.02.2018r. 12 słuchaczy Szkoły Policealnej dla Dorosłych w zawodach technik administracji oraz technik informatyk wzięło udział w praktykach zawodowych w Londynie w następujących przedsiębiorstwach: słuchacze w zawodzie technik administracji (10 osób) odbyli praktyki w biurach nieruchomości – Warwick Estate Agents, Amstrong and Co Solicitors, Empire Estates, Central School of English, Commun-IT, Daniels Kensal Rise, Mother Nature Science, English Studio Language School, Insurance Claims Accommodation Bureau.
Słuchacze w zawodzie technik informatyk (2 osoby) odbyli praktyki w firmie informatycznej Stamford Hill Computers.

Zwiedzanie Londynu

Słuchacze spędzali 6-8 godzin w zakładach pracy, a dojazd w jedną stronę zajmował przeciętnie 1-2 godziny, w ciągu tygodnia nie było więc zbyt wiele czasu na to, żeby zobaczyć miasto i jego turystyczne atrakcje. W czasie weekendu odwiedziliśmy wspaniałe londyńskie muzea – Muzeum Wiktorii i Alberta, Nauki i Historii Naturalnej, Muzeum Brytyjskie, Galerię Narodową czy Tate Gallery.

Zwiedzaliśmy również Londyn z przewodnikiem i podziwialiśmy, m.in. Westminster – budynek parlamentu, Big Bena, katedrę Westminster Abbey, pałac Buckingham, Tower i Tower Bridge, katedrę St Paul’s, teatr szekspirowski „the Globe”.

Zakończenie praktyk i certyfikaty potwierdzające praktyki w Londynie

Ostatniego dnia praktyk odbyło się uroczyste zakończenie staży w ADC College. Wszyscy uczestnicy, zarówno słuchacze jak i towarzyszący im w czasie pobytu opiekunowie otrzymali certyfikaty wydane przez ADC College w Londynie potwierdzające odbycie dwutygodniowej praktyki zawodowej w przedsiębiorstwach w Londynie.

Przebieg praktyk zawodowych
w Londynie 2017 r.

W dniach od 29 lutego do 11 marca 2017 r słuchacze klas TAD (Technik Administracji) , TI (Technik-Informatyk) razem z nadzorującymi prof. Wiolettą Perzanowską oraz prof. Dariuszem Buczkiem odbywali praktyki w przedsiębiorstwach w Londynie (Wielka Brytania). Szczegóły oraz zdjęcia z tego pobytu dostępne pod poniższymi linkami:

Przylot do Londynu i przyjazd pod Collage

Pierwszy dzień i zajęcia w ADC Collage – Londyn

Przebieg praktyk słuchaczy CKU klas TAD, TI w firmach w Londynie

Nareszcie weekend i zwiedzamy Londyn

To już koniec :-(. Zakończenie praktyk i certyfikaty potwierdzające praktyki w Londynie

 

Dzień praktyki zawodowej  – Zakończenie Projektu

os. Szkolne 21, Kraków