Słuchacze Szkoły Policealnej dla Dorosłych CKU ponownie na praktykach w Londynie

12 słuchaczy Szkoły Policealnej dla Dorosłych w zawodach technik administracji oraz technik informatyk uczestniczyło w dwutygodniowych staży zawodowych w przedsiębiorstwach w Londynie w ramach projektu nr 2017-1-PL01-KA 102-035999 „Staż za granicą to wyższe kompetencje zawodowe i językowe”, Programu Unii Europejskiej Erasmus+ sektor Kształcenie i Szkolenia Zawodowe w dniach od 11.02.2018 r. do 24.02.2018 r.

Słuchacze w zawodzie technik administracji odbyli praktyki w następujących przedsiębiorstwach: biurach nieruchomości – Warwick Estate Agents, Amstrong and Co Solicitors, Central School of English, Leonardo Hotel Heathrow, Commun-IT, Daniels Kensal Rise, Mother Nature Science, English Studio Language School, Insurance Claims Accommodation Bureau.Słuchacze w zawodach technik informatyk w firmie informatycznej Stamford Hill Computers.

Dwóch nauczycieli CKU, Andrzej Wlaź i Wioletta Perzanowska, służyli wsparciem i pomocą słuchaczom podczas pobytu w Londynie oraz odbyli wizyty monitorujące w poszczególnych zakładach pracy. W weekend oraz w chwilach wolnych od pracy uczestnicy zwiedzili Londyn – zabytki, atrakcje turystyczne oraz muzea.